Alfa Romeo Giulietta
GENEL BAKIŞ
MÜKEMMELİYET YENİ BİR BEDEN KAZANDI
Yeni sportif dış gövde detayları, en uygun araç-içi deneyimi, yeni kabin rötuşları ve geliştirilmiş motor serisi: Giulietta kendini bir kez daha geliştirdi. Daha da sportif. Daha da Alfa Romeo.
Alfa Romeo Giulietta
STİL
HAFİF BEDEN, AĞIR PERFORMANS
Giulietta’nın sportif karakteri özgün Alfa Romeo sürüş keyfi için zamanı yenen zarafetine yakışıyor: bu İtalyan başyapıtını keşfedin.
Alfa Romeo Giulietta
DIŞ DONANIMLAR
ALFA ROMEO’NUN ÖZGÜN DOĞASI
İlk bakışta fark edersiniz: gerçek Alfa Romeo DNA’sını yansıtan ızgarasından başlayarak, tamponlardaki Alfa kırmızı şekiller, farlardan büyük egzozlara sahip arka sportif tampona kadar uzanan ve her alaşımlı tekerlek boyutuna göre yeni bir tasarıma geçen karbon görünüm işlemi, Giulietta’daki her bir inovasyon İtalyan spor tutkusundan gelmektedir.
Alfa Romeo Giulietta
KABİN
YENİ BİR HİSSE HOŞ GELDİNİZ
Giulietta’nın kabini yeni malzeme ve rötüşlerle yenilenmiştir. Gösterge paneli yuvası yeni mat siyah doku, orta tünelde siyah ayrıntılar ve yeni kaplamalarıyla kendinizi her gün yolun kahramanı gibi hissetmenizi sağlayacak.
Alfa Romeo Giulietta
EŞSİZLİK
FARKI HİSSEDİN
Bu eşsizliğinin kaynağı ayrıntıları: Giulietta gerçek tutkuyu yansıtan tasarım rötuşlarına sahiptir. Egzoz borusunun yeni şeklini, deri direksiyon simidini ve farlardaki koyu işlemeyi keşfedin.
Alfa Romeo Giulietta
TEKNOLOJİ
İNSAN VÜCUDUNUN BİR UZANTISI
Alfa Romeo Giulietta’daki tüm yenilikler, aracın performansını geliştirmek ve sürücüye eşsiz sürüş duyguları yaşatmak üzere tasarlandı. Giulietta’daki tüm teknolojileri keşfedin.
Alfa Romeo Giulietta
YENİLİK
PERFORMANSA BÜYÜK BİR GEÇİŞ
Alfa TCT ilk kez 1,6 JTDM 120 HP motor seçeneğine sahip. Bu yenilikçi çift kavramalı debriyaj sayesinde, bir sonraki vitese mevcut vitesten ayrılmadan ve güç kaybı yaşamadan geçebilirsiniz
Alfa Romeo Giulietta
BİLGİ-EĞLENCE
GÜVENİLİR, KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ VE BAĞLANTILI
Yeni Giulietta Performansı (yalnızca RadioNav 5" ile mevcuttur) sayesinde, Alfa Romeo dünyasının kahramanı olacaksınız.
Alfa Romeo Giulietta
GÜVENLİK
ÖNCE GÜVENLİK SONRA HEYECAN
Bir aracın performansı bu kadar yüksek olunca, güvenlik birinci sırayı alır. Bu yüzden Giulietta aktif ve pasif yüksek kaliteli güvenlik sistemlerine sahiptir: 6 hava yastığı, Elektronik Stabilite Kontrolü (ESC) ve Dinamik Direksiyon Torku ile Alfa Aktif Direksiyon.
Alfa Romeo Giulietta
SES
YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DUYGULAR
Giulietta’da opsiyonel olarak sunulan Alfa Hi-Fi Ses Sistemi 500 watt üzerinde bir güç çıkışı ve gösterge panelinde merkezi bir hoparlörlere ek ana hoparlörlerle birlikte 8 kanallı bir subwoofer’a sahiptir. Bu sayede yolcular her koşulda üstün ses kalitesinin tadını çıkarabilirler.
Alfa Romeo Giulietta
GÜÇ AKTARMA
YENİ BİR DUYGUNUN KALBİNDE
Giulietta, her çeşit sürücüyü memnun edecek motor çeşitlerine sahiptir: 170 HP turbo benzinli TCT (otomatik) ve yeni 1,6 JTDM 120 HP TCT (otomatik) motorlarımız, müşterilerimiz için performans ile tüketim arasında mükemmel bir denge sağlamaktadır.
Alfa Romeo Giulietta
DİNAMİZM
ASFALTA HÜKMETMEK İÇİN YARATILDI
Giulietta’nın tüm unsurları her koşulda mükemmel kuvvet ve çeviklik dengesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır: üstün bir sürüş heyecanı sağlamanın tek yolu budur.
Alfa Romeo Giulietta
ALFA D.N.A.
SÜRÜŞ ZEVKİ TEKRAR ELLERİNİZDE
Alfa D.N.A. aracın performansını sürücünün stiline ve yol şartlarına göre adapte eden özel Alfa Romeo sürüş modudur. Üç mod vardır: Performans için Dynamic, yakıt tasarrufu için Natural ve her türlü hava koşulu için All-Weather.
Alfa Romeo Giulietta
SÜSPANSİYONLAR
YOLU EN İYİ SİZ HİSSEDİN
Sportif, eğlenceli, aynı zamanda konforlu: Giulietta mekaniği Alfa Romeo sürüş keyfini destekleyecek şekilde donatılmıştır. MacPherson ön süspansiyon ile Multilink arka süspansiyon sınırlarına zorlandığında bile mükemmel bir yol tutuş sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Alfa Romeo Giulietta
VERİMLİLİK
ÇEVREYE SAYGI GÖSTERİR
Giulietta çevreye nasıl saygılı olunacağını bilir: 1,6 JTDM 120 HP (Alfa TCT otomatik şanzıman ile de mevcuttur) emisyonu performanstan ödün vermeden azaltmak için mevcut olan en iyi seçenektir: 103 g/km Co2. Bu motor çeşitleri enerji verimliliğini en iyi seviyeye çıkarmak ve yakıt tüketimini azaltmak için Start&Stop Sistemi ve verimli sürüş özelliklerine sahiptir.